Filozofia

Od wieków pracownicy fabryk Amati wnoszą wiele serca w wyprodukowanie każdego instrumentu, dzieląc się tym samym swoją radością do muzyki. Każdy pracownik w Amati jest świadomy, że jego osobisty sukces, jak również sukces firmy jest odzwierciedleniem sukcesu naszych klientów, a tym samym zadowolony klient to nasz priorytet.

 

Nasze know-how i podejście do produkcji pozwala nam być elastycznym i wprowadzać niekonwencjonalne sposoby aby dostosowywać rozwiązania do wymagań klienta, co daje naszym instrumentom osobowość i radość z muzyki. Ciągły dialog z muzykami jest kluczowy i niezbędne dla naszego dalszego rozwoju.

Czekamy na przyszłość. Jesteśmy twórcami naszej przyszłości i jesteśmy otwarci na nowe podejścia we wszystkich obszarach rozwoju. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności wobec przyszłych pokoleń i dlatego działamy zgodnie z otoczeniem.

Jesteśmy silnie zorientowani na eksport firmą, która koncentruje się na rozwój międzynarodowy. Chociaż naszym celem jest aby nie zapomnieć o dobrych stosunkach z naszymi klientami w kraju, dla których chcemy być partnerem silnym i jakościowym. Jesteśmy bardzo dumni, że tworzymy "markę" instrumentów, które słyną nie tylko w Republice Czeskiej.