O firmie

AMATI - Denak, Ltd., liczy w swoich szeregach ponad 200 pracowników i jest liderem na czeskim rynku w odniesieniu do gamy asortymentu i jakości. Jest to jeden z największych producentów instrumentów muzycznych w Europie. 

 

Cała produkcja firmy dumnie dobywa się w Republice Czeskiej, gdzie główny zakład firmy znajduje się w zachodniej części Czech, w gminie Kraslice. Firma może pochwalić się wieloletnią tradycją w produkcji instrumentów dętych.

Mimo obecnej sytuacji gospodarczej, firmie udało się zapewnić wystarczającą ilość produkcji i sprzedaży, głównie ze względu na nowoczesną produkcję rzemieślniczą, która oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i pasji do wyrobu instrumentów muzycznych.

Firma jest obecnie we współpracy z muzykami dedykowanych do produkcji wysokiej jakości instrumentów muzycznych o niepowtarzalnym dźwięku, na który jest w obecnym świecie muzyki popyt. Połączenie nowoczesnego rzemiosła wraz ze zrozumieniem muzyków i ich wymagań daje nam podstawę do tworzenia instrumentów dętych najwyższej jakości na rynku.

Asortyment firmy może zaspokoić wszystkie muzyczne gusta i wymagania. Przede wszystkim jednak dążymy do zaspokojenia gustów profesjonalistów. Ta różnorodność asortymentu z unikalnych odmian daje klientom możliwość wyboru instrumentu zgodnego z osobowością i stylem każdego muzyka.

Głównym celem firmy jest dostarczanie klientom wysokiej jakości instrumentów, przynosząc nie tylko doskonałe brzmienie, ale także radość z muzyki.